AirKomfort

Чистка кондиціонера

Чистка кондиціонера в Івано-Франківську

Виробники кліматичної техніки радять хоча б раз на рік чистити її від пилу та бруду. Це розумна порада, тому що забруднення пристрою негативно впливає не лише на його функціонування, а й на здоров’я користувачів. Але виконувати процедуру самостійно небажано. Особливо, якщо у вас немає відповідного досвіду та обладнання.

Найкращий вихід – це замовити чистку кондиціонера у нашої компанії, яка гарантує оперативне та якісне проведення робіт любої складності.

Яким чином видаляється пил з кондиціонеру

Наші майстри знають правила безпеки, тому на першому етапі від’єднують пристрій від електромережі. Далі процедура проводиться у кілька важливих етапів:

  1. Розбирання корпусу.
  2. Видалення пилу та бруду з зовнішнього блоку.
  3. Чистка внутрішнього блоку.
  4. Ретельне миття радіатора.
  5. Тестування приладу та усіх його функцій.

Якщо навіть вам здалося, що почистити кондиціонер – це легке завдання, ні в якому разі не намагайтеся проводити процедуру самостійно. Щоб видалити забруднення, потрібно розбирати блоки пристрою, тому краще довірити цю роботу професіоналу.

Переваги співпраці з нами

Звертаючись до нас, ви отримуєте якісне проведення робіт. Професійна чистка кондиціонера, ціна на яку орієнтована на клієнтів з різними фінансовими можливостями, дає такі переваги:

  • ми працюємо з будь-якими моделями кліматичної техніки;
  • наші спеціалісти мають багаторічний досвід та відповідну кваліфікацію;
  • необхідні операції виконуються швидко та якісно;
  • ми обов’язково перевіряємо усі параметри роботи техніки після завершення робіт – вимірюємо силу вихідного струму, тиск фреону, різницю температур вхідного та вихідного повітря.

Співпраця з нами допоможе підтримувати безперебійне функціонування кондиціонера на протязі довгих років з мінімальними фінансовими витратами. Також мі зробимо все можливе, щоб виключити негативний вплив роботи забрудненої техніки на ваше здоров’я.