AirKomfort

Закладка магістралі

Закладка магістралі в Івано-Франківську

Сучасні спліт-системи є одними з найпоширеніших типів систем кондиціонування, які використовуються у квартирах, житлових будинках, офісах, тощо. Вони складаються з двох блоків – внутрішнього за зовнішнього. Щоб з’єднати ці блоки між собою, потрібна така послуга, як закладка магістралі. Виконати її швидко та за розумною ціною зможуть спеціалісти нашої компанії. Також ми зробимо професійний монтаж, фреон дозаправимо при необхідності до потрібного рівня та запустимо систему у експлуатацію з гарантією її тривалої роботи без будь-яких проблем.

Етапи прокладки магістралі

Траса для спліт-системи кондиціонування прокладається нашими інженерами у кілька основних етапів:

  1. Розмітка стін та місця розташування внутрішнього блоку.
  2. Визначення ділянки для свердління отворів до зовнішнього блоку.
  3. Штробування стін, у результаті якого з’являються канали під прокладку електрокабелю та фреонопроводу. Для цієї операції використовується спеціальний штроборіз.
  4. Закладка магістралі та дренажний трубопроводів.

На останньому етапі залишається лише «сховати» проводку та фреонопровід у стіні, використовуючи шпаклівку або штукатурку.

Якісне виконання робіт

Наші спеціалісти виконують усі роботи по прокладці траси дуже обережно, дотримуються усіх правил, перед штробуванням обов’язково перевіряють, чи немає на даній ділянці стіни електричного кабелю та інших комунікацій. Також ми акуратно прокладаємо мідні трубки, що виключає їх пошкодження та витік холодоагенту в майбутньому.

Звернення до професіоналів дає змогу забезпечити якісне функціонування кліматичного обладнання. Наші майстри використовують лише професійний інструмент та витратні матеріали високої якості, тому компанія AIRKOMFORT гарантує високу якість монтажних робіт.