AirKomfort

Заправка кондиціонера

Заправка кондиціонера в Івано-Франківську

Своєчасна заправка кондиціонера дозволяє забезпечити якісну роботу пристрою, а також подовжити термін його експлуатації. Щоб уникнути будь-яких проблем під час проведення цієї процедури, слід звертатися до професіоналів, які мають відповідну кваліфікацію та використовують якісні та довговічні матеріали.

Підготовчі роботи

Якісна заправка кондиціонера, ціна яка орієнтована на споживачів з різними фінансовими можливостями, виконується спеціалістами нашої компанії. У першу чергу ми готуємо пристрій, виконуючи наступні операції:

  • ретельне просушування системи за допомогою холодоагенту або рідкого азоту;
  • перевірка усіх відсіків пристрою та фреонопроводу, яка дозволяє своєчасно виявити та усунути витік холодоагенту з системи;
  • створення вакууму, яке передбачає відкачування повітря з системи.

Від того, наскільки якісно буде виконана підготовка до заправки, залежить безперебійна експлуатація агрегату після її завершення. Тому на цьому етапі наші майстри діють надзвичайно грамотно та обережно.

Заправка кондиціонера

На підготовчому етапі також розраховується кількість холодоагенту, який потрібен для забезпечення правильної роботи кондиціонера. Далі наші майстри, у розпорядженні яких є спеціальне обладнання, заправляють пристрій фреоном.

Якщо під час підготовки не було знайдено витік, частіше проводиться лише дозаправка кондиціонерів до потрібного рівня. Ця послуга коштує дешевше та виконується скоріше.

Перевірка функціонування

Останній етап процедури – це підключення пристрою до мережі та його тестовий запуск. Він дозволяє впевнитися у відсутності протікання фреону, а також у безперебійній роботі усіх функцій приладу.

Рекомендуємо своєчасно звертатися до нас, якщо у роботі кондиціонера ви помітили симптоми нестачі фреону. Це допоможе оперативно повернути прилад до нормального функціонування, а також виключити ризики його виходу зі строю.